لطفا صبر کنید...
مرسده یکشنبه 3 اسفند < 1 دقیقه مطالعه

مک او اس بیگ سور ۱۱.۲.۲ با برطرف کردن مشکل استفاده از مک‌بوک‌ها با هاب‌های USB-C غیر سازگار، منتشر شدند.

اپل مک‌او‌اس بیگ سور ۱۱.۲.۲ را منتشر کرده است. و امروز با رفع مشکلی برای کاربران مک‌بوک پرو و مک‌بوک Air به عموم مردم عرضه می‌شود. اپل می‌گوید این به روزرسانی از “صدمه دیدن” بعضی از مدل‌ها هنگام اتصال به هاب‌ها و اسناد USB-C شخص ثالث جلوگیری می‌کند.

اپل توضیح می‌دهد که به روزرسانی مانع از آسیب دیدن مدل‌های مک‌بوک پرو ۲۰۱۹ و یا بعدی مک‌بوک Air مدل‌های ۲۰۱۹ یا بعد از آن می‌شود که با لوازم جانبی “شخص ثالث و غیرقابل سازگار با USB-C” استفاده می‌شود.

یادداشت‌های کامل منتشر شده توضیح می‌دهد:

مک‌او‌اس بیگ سور ۱۱.۲.۲ از اتصال مک‌بوک پرو (2019 یا بالاتر) و مک‌بوک Air (2020 یا بالاتر) هنگام اتصال به هاب‌ها و اسناد USB-C شخص ثالث و غیر سازگار جلوگیری می‌کند.

متأسفانه، اپل اطلاعات بیشتری در مورد این اشکال ارائه نمی‌دهد، بنابراین مشخص نیست که آیا برخی از کاربران مک هنگام استفاده از هاب‌ها و اسناد USB-C شخص ثالث “آسیب” دیده‌اند یا خیر.

اکنون می‌توانید با رفتن به منوی بروزرسانی نرم‌افزار در برنامه “System Preferences” مک خود را به آخرین نسخه مک‌او‌اس‌ بیگ‌ سور بروز کنید. این به روزرسانی برای همه کاربران مک‌او‌اس‌ بیگ‌ سور در دسترس است و فقط به دستگاه‌های آسیب دیده محدود نمی‌شود.

آیا شما از مک‌بوک پرو یا مک‌بوک Air خود از طریق هاب‌ها یا USB-C “غیر سازگار” استفاده کرده‌اید؟ در کامنت‌ها به ما اطلاع دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت نزد اپل مارکت محفوظ می‌باشد. | 2021