لطفا صبر کنید...
مرسده پنج‌شنبه 7 اسفند 2 دقیقه مطالعه

سری آیفون 13 دارای حاشیه کمتر، نمایشگر 120 هرتز، باتری‌های بزرگتر و موارد دیگر است.

تحلیلگر قابل اعتماد اپل، مینگ چی کو امروز با یادداشت سرمایه گذار جدیدی روبرو شده‌ است که نه تنها بر آنچه که از آیفون 13 امسال، بلکه از آیفون در سال های 2022 و 2023 نیز انتظار می‌رود را، پیش بینی کند.

کوو پیش بینی می‌کند که آیفون 13 “همان سری آیفون 12” با چهار مدل مختلف و اندازه صفحه نمایش یکسان است.

بر اساس یادداشت این سرمایه گذار، Kuo می‌نویسد كه تمام مدل‌های آیفون 2021 شامل یك رابط Lightning یا روشنایی بوده و احتمال وجود USB-C یا طراحی بدون درگاه را به طور كامل را، حداقل در سال2021 رد می‌كند. Kuo به طور خاص می‌نویسد كه آیفون 13 در “چهار مدل و اندازه صفحه نمایش یکسان” در دسترس خواهد بود. این قوی‌ترین مدرکی است که نشان می‌دهد طراحی آیفون 12 مینی 5.4 اینچی برای یک سال دیگر ادامه خواهد داشت.

این تحلیلگر همچنین تأیید می‌کند که نمایشگر آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس از فناوری LTPO کم مصرف استفاده خواهند کرد و پشتیبانی از 120 هرتز ، مشابه نمایشگر ProMotion در آیپد پرو را به همراه خواهد داشت. آیفون 13 همچنین به عنوان یکی از “تغییرات اصلی مشخصات سخت افزاری” شامل “کاهش حاشیه کناری” است.

دوربین در مجموعه آیفون 13 دارای چندین تغییر خواهد بود. کوو می‌نویسد که آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس از یک دوربین فوق العاده گسترده به روز شده برخوردار هستند که از 5P (f / 2.4) و فوکوس ثابت (FF) به 6P (f / 1.8) و فوکوس خودکار (AF) می‌رسد.

در مورد تاچ ID چطور؟ Kuo می‌گوید که هنوز کاملاً در این مورد مطمئن نیست، اما به نظر نمی‌رسد که این اتفاق بیفتد:

بازار انتظار دارد که آیفون Lightning را به نفع USB-C کنار بگذارد و دکمه روشن/خاموش را به سنسور تاچ ID مجهز کند، اما آخرین بررسی ما نشان می‌دهد که در برنامه فعلی آیفون برای تصویب این دو قابلیت جدید مشخص نیست.

ما معتقدیم که آیفون در صورت استفاده از دکمه روشن/خاموش با سنسور Touch ID، تجربه کاربران را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد.  با این حال، در حال حاضر، هیچ چشم اندازی در مورد زمان پذیرش این مشخصات جدید وجود ندارد.

سایر خبرهای آیفون 13:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت نزد اپل مارکت محفوظ می‌باشد. | 2021