بهبود عملکرد باتری و تراشه های A-Series

Milad Mgh
۲۹ دی , ۱۳۹۶

جف ویلیامز مدیر اجرایی اپل  می گوید: برای بهبود عملکرد عمر باتری دیگر نیازی به سبک و سنگین کردن تراشه های A-series نیست.

جف ویلیامز گفته است که این شرکت برای بهبود عملکرد باتری، دیگر نیازی به تراشه های سری A ندارد.

با توجه به گزارشات بدست آمده ، ویلیامز بیانیه ای را در یک انجمن میزبانی شده به عنوان بخشی از ۳۰مین سالگرد Apple chipmaker TSMC صادر کرده است.

Digitimes گزارش داد:

ویلیامز  گرچه از فاش شدن برنامه های توسعه Apple   برای ۱۰ سال آینده در انجمن امتناع کرد، ولی مشاهدات صنعتی خود را در دهه گذشته به اشتراک گذاشته بود. او گفت که پس از ورود به عصر گوشی های هوشمند، تعویض  بخش نیمه هادی را برای بهبود  عملکرد محاسبات و مصرف توان را تجربه کرده، اما او معتقد است که به لطف پیشرفت تکنولوژی  TSMC، ARM و سایرین، معاوضه دیگری لازم نیست.

کسانی که  هنوز در معرض مشکلات باتری هستند  پس از ارتقا به iOS 11 ممکن است کاملا با جف ویلیامز هم نظر نباشند.

ویلیامز گفت که چالش برای ده سال آینده ،  بیشتر در حوزه چشم اندازها و حریم خصوصی خواهد بود تا فناوری.

او گفت که Apple  انتظارات فراوانی برای برنامه های کاربردی AI دارد، اما آنچه که شرکت نیاز دارد، نه ساخت تراشه ها با عملکرد سریعتر محاسبات و نه ساختن ماشین هایی است که قادر به پرواز هستند، بلکه استفاده از تکنولوژی های پیشرفته برای تغییر جهان، مانند استفاده از نیمه هادی ها برای دستیابی به نوآوری های فناوری پزشکی است.

او همچنین خاطر نسان کرد که مشارکت بین Apple   و Chipmaker با مهمانی  در خانه رئیس TSMC موریس چانگ آغاز شد و در آن زمان وجود یک خطر بزرگ را بیان کرد.

او به یاد می آورد که علیرغم خطرات قابل توجهی که Apple  برای طرح های احتمالی شرط می بندد، هر دو شرکت تصمیم گرفتند که به طور مشترک روی آن سهام قرار گیرند و شرط عظیم موفقیت را نشان  دهند.

ویلیامز قبلا گفته بود که AI با تمرکز کردن روی مراقبت های بهداشتی ، جهان را تغییر خواهد داد.

مطالب مشابه

دیدگاه شما

دیدگاه خود را وارد کنید.