محصول به سبد خرید اضافه شد

همایش رونمایی اپل از محصولات جدید! ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور)، اپل واچ ۶ و SE، اپل وان، آی‌پد ایر جدید

توسط سجاد دادرس
۲۶ شهریور
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

دیروز یکی دیگر از روز‌های هیجان‌انگیز برای اپل و دوست دارانش بود. در رویداد مجازی اپل، تیم کوک مشخص کرد که بحث داغ روز در مورد ساعت هوشمند اپل (اپل واچ) و خانواده آیپد ایر است، که در نتیجه رویداد پس از معرفی اپل واچ سری ۶، اپل واچ SE، آیپد ایر جدید با رونمایی چیپست بایونیک A14 و البته نسل هشتم آی‌پد پایان یافت.

 

همانطور که از قبل مشخص شده بود، ما منتظر آیفون ۱۲ در این ایونت بخصوص نبودیم. چرا که اپل، از هفته‌ها قبل تاخیر در رونمایی مدل‌های جدید آیفون را بدلیل شیوع ویروس کرونا، تایید کرده بود.

 

توجه داشته باشید که بروزرسانی سیستم عامل‌های اپل اعم از iPadOs 14، iOS 14، WatchOS 7 و TVOS 14 همگی امروز، چهارشنبه، ۲۶ شهریور قابل انجام خواهد بود.

 

آیپد ایر و نسل هشتم آیپد

 

امسال ده سالگی رو نمایی از اولین آیپد است. انگار همین دیروز بود. آیپد ایر جدید با طیف رنگ‌های رنگین‌کمان، سایز ۱۰.۹ اینچی رتینا و دکمه پاور مجهز به تاچ‌آیدی روانه بازار می‌شود که شامل چیپست پنج نانومتری بایونیک A14 می‌باشد.

 

اپل واچ سری ۶

 

اپل واچ جدید حفظ ظاهر کرده است، اما اپل می‌گوید او از داخل بیشتر متحول شده است. اپل واچ سری ۶ دارای یک سنسور کلیدی می‌باشد و استفاده از دستگاه جدید توسط کودکان آسان‌تر شده است. سنسور جدید اپل واچ می‌تواند در طول ۱۵ ثانیه مقدار اکسیژن موجود در خون را بسنجد، و میزان آن را در پشت زمینه دستگاه تعقیب کند.

 

آینده سلامتی روی مچ شماست!

 

اپل همچنان از یک سرویس جدید متمرکز بر سلامتی و خانواده به نام Fitness Plus معرفی کرده است که اولین سرویس پخش (استریم) متمرکز فیتنس و سلامتی می‌باشد.

در ادامه اپل واچ سری جدید یک ویژگی بنام Family Setup دارد، که به والدین اجازه می‌دهد که تنظیماتی بر روی ساعت هوشمند کودک خود انجام دهند، اعم از نمایش مکان جغرافیایی کودک و کنترل iMessage.

مطالب اخیر

دیدگاه خود را وارد کنید.