لطفا صبر کنید...
مرسده یکشنبه 26 بهمن 2 دقیقه مطالعه

تصاویر فاش شده ایرپاد ۳ را با طراحی داخل-گوشی و کیس کوچکتر نمایش می‌دهند

به طور گسترده انتظار می‌رود که ایرپادها به طور گسترده‌ای در سال جاری با طراحی جدید ایرپاد پرو- استایل به روز شود. تصاویر جدید از “52Audio” این آخر هفته به ما دید واقعی درباره طراحی جدید ایرپادها می‌دهد، برجسته کردن گوشی‌های سیلیکونی، کیس شارژ مجدد طراحی شده و موارد دیگر.

بلومبرگ اولین منبعی بود که از برنامه‌های اپل برای عرضه ایرپادهای جدید خبر داد. این ایرپادها دارای یک دنباله‌ی کوتاه‌تر و گوشی‌های قابل تعویض هستند. مینگ Chi-Kuo همچنین گزارش کرده است که اپل ایرپادهای جدید را با طراحی مشابه با ایرپاد پرو راه اندازی خواهد کرد.

بزرگترین تغییر در اینجا این است که ایرپاد۳ یک طراحی داخل-گوشی دارد به جای آنکه بر روی گوش شما مانند AirPods فعلی قرار بگیرد. این را در تصاویر جدید منتشر شده از 52Audio میبینیم، که قبلا تصاویری از AirPods 3 را به اشتراک گذاشته بود. اما اکنون تصاویر اضافی نیز به اشتراک می گذارد (از طریق MacRumors).

تصاویر نشان می‌دهند ایرپاد۳ با طراحی به وضوح الهام گرفته از ایرپاد پرو است. آنها دارای ساقه کوتاهتر با طراحی داخل گوشی و استفاده از گوشی‌های سیلیکونی هستند. کیس شارژر نیز طراحی شده است تا کمی کوچکتر و باریک تر باشد. این گزارش اضافه می کند که ایرپاد۳ از کنترل‌های سنسور مشابه به ایرپاد پرو پشتیبانی می‌کند.

از لحاظ قابلیت‌ها، این سایت همچنین می گوید که ایرپاد ۳ از سیستم تهویه ویژه اپل برای برابر شدن فشار استفاده می‌کند که هدف آن به حداقل رساندن ناراحتی زمانی است که شما به مدت زمان طولانی از ایرپاد۳ استفاده می‌کنید. گزارش امروز همچنین نشان می‌دهد که ایرپاد ۳ از صوت فضایی پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود که در ایرپاد ۳ از ویژگی‌های دیگر ایرپاد پرو مانند حالت لغو فعال و شفافیت نیز استفاده شود.

در نهایت، این گزارش می‌گوید که ایرپاد ۳ احتمالا حدود 150 دلار قیمت دارد و در ماه مارس 2021 منتشر می‌شود. گفته می‌شود که این شایعه با شک و تردید از طرف برخی، به ویژه در مورد ادعای مربوط به ویژگی ها و قیمت ها، همراه بوده است. در حالی که طراحی جدید مطمئن به نظر می‌رسد، جزئیات دیگر هنوز مشخص نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت نزد اپل مارکت محفوظ می‌باشد. | 2021