لطفا صبر کنید...
مرسده جمعه، 10 مرداد < 1 دقیقه مطالعه

اپل، تاخیر در عرضه آیفون‌های جدید را تایید کرد

 

آیفون‌های جدید در سپتامبر (شهریور) عرضه نخواهند شد!

 

لوکا مایستری (Luca Maestri) مدیر ارشد مالی اپل، در تماسی با سرمایه‌گذاران، تاخیر عرضه آیفون‌های جدید را تایید کرد و گفت:‌‌ «سال گذشته، اواخر سپتامبر فروش آیفون‌ها را شروع کردیم، ولی امسال انتظار می‌رود عرضه آیفون‌های جدید چند هفته دیرتر اتفاق بی‌افتد».

 

مایتسری توضیح نداد که چرا عرضه آیفون‌ امسال به تعویق افتاده و یا محدود شده است، اما شایعات مربوط به تاخیر آن از ماه‌ها پیش در حال گردش‌ است. وال استریت ژورنال در اوایل سال جاری گزارش داد که اپل تولید انبوه گوشی‌های آیفون جدید خود را حدود یک ماه به تعویق انداخته است. همچنین کوالکام (Qualcomm) هفته پیش به تاخیر آیفون اشاره کرد، و تاکید کرد:‌ «به دلیل تاخیر در راه‌اندازی تکنولوژی جدید 5G خود، ممکن است دستگاه‌های پرچمدار جهان دیرتر عرضه شوند.

 

اپل معمولا جدیدترین آیفون‌های خود را سالانه در ماه سپتامبر رونمایی می‌کند و عرضه آن را قبل از پایان ماه شروع می‌کند. هنوز مشخص نیست که دستگاه‌ها تا ماه اکتبر آماده خواهند شد یا نه، اما اپل هنوز هم می‌تواند از یک گوشی هوشمند جدید خود در طی یک رویداد در ماه سپتامبر، رونمایی کند.

 

این اولین بار نیست که اپل فروش آیفون را به تعویق انداخته است. آیفون ایکس در سپتامبر ۲۰۱۸ در کنار آیفون ۸ معرفی شد، اما به دلیل مشکلات تولید تا ماه نوابر وارد فروشگاه‌ها نشد. آیفون XR نیز در سپتامبر ۲۰۱۸ رونمایی شد ولی به دلیل مشکلات صفحه نمایش فروش آن به ماه اکتبر موکول شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت نزد اپل مارکت محفوظ می‌باشد. | 2020