محصول به سبد خرید اضافه شد

آیفون 8 و اطلاعات جدید درباره آن

توسط ادمین
۲۳ اردیبهشت
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

تا این لحظه از آیفون 8 چه می دانیم؟

بعد از معرفی مدل قبلی آیفون در شهریورماه سال گذشته ، زمزمه ها برای تغییرات عمده و اساسی در آیفون 8 بالا گرفت ، حرف ها و حدیث هایی در مورد اینکه کمپانی اپل تغییرات عمده و اساسی آیفون را روی مدل جدید آیفون اعمال خواهد کرد تا برای ده سالگی آیفون پرچمدار جدیدی خلق کند.اما این مطالبی که در فضای مجازی در مورد طرح های احتمالی آیفون جدید منتشر می شوند چقدر اعتبار دارد؟

طبق تجربیاتی که در سالهای گذشته در مورد اپل داشتیم،تا زمانی که اپل در سمینار رسمی محصول خود را معرفی نکرده است تمامی شایعات و تصویر های منتشر شده از این محصولات فاقد اعتبار رسمی هستند اما هرچه بیشتر به تاریخ معرفی محصول توسط اپل نزدیک می شویم این شایعات به واقعیت نزدیکتر می شوند.

اما از آیفون جدید تا به این لحظه چه میدانیم؟ آیا نام آن آیفون 8 خواهد بود و یا طبق سنت قدیمی آیفون 7S نام گذاری خواهد شد؟در زیر لیستی از شایعاتی که تاکنون منتشر شده اند را برای شما بازنویسی می کنیم

  1. سایزهای جدید و مختلف مانند 5.8 اینچ
  2. صفحه نمایش OLED و منحنی با تکنولوژی TrueTone
  3. قرار گرفتن TouchID در پشت گوشی و یا تعبیه شدن آن در صفحه نمایش همراه با دکمه هوم
  4. قابلیت شارژ بیسیم
  5. قابلیت استفاده از Apple Pencil بر روی گوشی
  6. استفاده از نسل جدید پردازنده
  7. بدنه تمام شیشه ای
  8. شروع ظرفیت از 64GB
  9. قیمت مابین 850 دلار تا 1000 دلار

برخی شایعات نیز تقریبا دور از باور هستند مانند موجود بودن AirPod در داخل قوطی گوشی که تایید صحت آن به هیچ عنوان کار ساده ای نیست.برخی منابع نیز از عرضه زودهنگام این گوشی در کنفرانس WWDC17 خردادماه امسال خبر می دهند اما از آنجایی که این کنفرانس صرفا نرم افزاری است ، عرضه یک سخت افزار جدید در آن دور از انتظار خواهد بود.

روز به روز به تعداد این شایعات افزوده می شود اما سوال مهمی که در این میان مطرح است این است که آیا اپل امسال خواهد توانست محصولی انقلابی برای دهمین سالگرد تولید آیفون را عرضه کند؟ پس برای جواب تا روز معرفی منتظر بمانیم.

مطالب اخیر

دیدگاه خود را وارد کنید.